Мощення садових доріжок

  • calendar icon07.07.2019
  • eye icon610

Садові доріжки необхідні для зручного пересування по саду в незалежності від пори року та погоди. Вигляд, технологію укладання та матеріали таких елементів визначають ще складанні проекту будинку. Вони мають поєднуватися з архітектурним стилем будинку та з ландшафтним дизайном саду. Покриття таких доріжок може бути різним, але найбільш популярною та практичною є бруківка.

Невід’ємною перевагою бруківки є її варіативність. Вона виготовляється в різноманітних кольорах та різної форми. Також цей матеріал є досить міцним, морозостійким та екологічним.

Сучасне виробництво тротуарної плитки дозволяє створювати мощені її садові доріжки ні в чому не поступаються за красою доріжках з натурального каменю. При влаштуванні доріжок тротуарною плиткою слід звернути увагу на зміцнення країв доріжок за допомогою бордюрів. Переходячи з однієї ландшафтної зони в іншу, конструктивні особливості садових доріжок і вживаний матеріал може змінюватися, плавний перехід можна здійснити комбінуванням декоративних елементів на перехідних ділянках. Вибираючи варіант мощення тротуарних доріжок і дворів, враховуйте тип ґрунтового шару і рівень грунтових вод, а головне ретельно дотримуватися весь технологічний процес. Технічно грамотно укладені тротуарні доріжки та майданчики з будь-яких будівельних матеріалів прослужать Вам довгі роки.