Переваги використання бруківки

  • calendar icon07.07.2019
  • eye icon546

Раніше, бруківка, в якості матеріалу для вкладання доріг і вулиць, використовувалась тільки в великих містах, оскільки на це потрібно було виділяти велику суму грошей. Але, на даний момент ситуація змінилася і тепер позволити її собі може майже кожен. Цей вид покриття має багато переваг перед своїми альтернативами, тому він є одним з найпопулярніших у світі. Основні переваги бруківки:

  • Надійний і міцний матеріал. Серед переваг бруківки, можна виділити підвищену несучу здатність і при цьому можливість прекрасно справляється навіть з великим навантаженням, стійкість до зношування.

  • Бруски укладаються на пісочний шар, що забезпечує хороший дренаж і сприяє стійкості при розмиття.
  • Дороги та доріжки з цього матеріалу складаються з елементів, які можуть бути рухомими відносно один одного. Завдяки цьому зберігається цілісність покриття навіть у випадках, коли відбувається рух грунту або ж здійснюється надмірне навантаження.
  • Бруски можна викладати рядами або ж прагнучи відтворити який-небудь малюнок. Ця естетична складова дуже приваблива з точки зору благоустрою та створення унікального ландшафтного дизайну.
  • Цей матеріал має злегка шорстку поверхню, що значно підвищує зчеплення коліс автомобіля і дорожнього покриття, забезпечує безпеку водіння

Щодо області застосування, у цього виду покриття вона досить велика. Бруківка використовується як для укладання тротуарів, велосипедних доріжок, так і для ділянок в приватному секторі. Також, матеріал, з якого виробляють бруківку, є екологічно чистим. При природному кліматичному нагріванні бруківка зберігає свої міцні властивості і не виділяє ніяких шкідливих сполук, в той час, як той же асфальт вже при температурі більше 25 градусів за Цельсієм уже виділяє в навколишнє середовище канцерогенні речовини. Слід зазначити, що майже всі європейські країни все більше і більше використовують дорожнім покриттям бруківку, як повноцінний замінник асфальту і бетону