Що таке висоли і як їх усунути?

  • calendar icon15.08.2019
  • eye icon432

Бруківка біля дому -це міцне та практичне покриття, яке ще й є елементом декору подвір'я.Якісна та вдало покладена бруківка додає краси та елегантності вашому дому!Оскільки це задоволення не з дешевих,клієнтів засмучують вапняні висоли або так звані "білі плями" на поверхні бруківки .Якщо ви замовили бруківку сірого кольору, то ці висоли майже непомітні ,чого не скажеш про кольорову бруківку.

Такі "білі плями"- це не помилка виробника, а на жаль природній процес всередині бетону. Хімічні реакції, що виникають між цементом та водою, породжують хімічні сполуки такі як гідроксид кальцію або простими словами гашене вапно.Підсилюють реакцію всередині бетону і зовнішні атмосферні опади,такі як дощ,сніг,роса...Це природній звичайний процес від якого ще не придумані ніякі засоби.Жоден виробник бруківки чи інших бетонних виробів не може повпливати на утворення вапняних висолів.

Добра новина в тому,що ці висоли тимчасове явище ,яке так само як з'явилося, природнім шляхом, протягомю кількох сезонів експлуатації ,зникають! Деякі спеціальні засоби лише трохи зменшують цей процес .Тому не розчаровуйтеся , ви придбали якісну бруківку ,а природні " білі плями " як появилися так і зникнуть з часом!Вдалих покупок!!!